Z časopisu Svědomí/Conscience 6/2010

Antidiskriminací k diskriminaci

MUDr. Jaroslav Lhotka

Pronásledování křesťanů pokračuje i v 21.století. Antidiskriminační zákon nevznikl náhodně, je to zbraň soudobé marxistickoliberální levice proti odbojným křesťanům, moderním kladivem na čarodějnice, jak zatočit s odpůrci sodomských hříchů v rámci Písma svatého a nastolit diktaturu humanity bez Boha.

Mezi preferovanými sodomity,na jejichž podporu zákon vznikl, jsou homosexuálové. Výroky popírající jakostní rovnocennost homosexuálního manželství a rodiny s heterosexuálními jsou z pohledu antidiskriminačního zákona zaměřeny proti občanskému soužití a jsou trestným činem. Moderní svět nezná pojem hřích. Sodomský hřích vždy na prvním místě ničí Boží zákon a Řád, druhotně narušuje mravnost lidské společnosti a lidskou důstojnost, svými nemravnými pochody polonahých těl, které se každý rok uskutečňují ve velkých městech EU,zesměšňují Pannu Marii jako nevěstku a Ježíše Krista jako homosexuála. Tolerovat těžký hřích je stejné zlo a svědčí o úpadku duchovních hodnot ve společnosti,která je vydávaná jako moderní, pokroková. Podobně byla vydávána komunisty společnost, která byla budována na základech marxismu‑leninismu, kde každý, kdo chtěl být úspěšným "odborníkem" ve své profesi, musel projít VUML, tříleté vyplachování mozků lektvary materialismu. Taky dnešní komunističtí poslanci hlasovali za rovnocenná práva homosexuálních manželství, které jsou kvalitně rovnocenná, podle nich, s přirozenými svazky muže se ženou. Nedovedu si představit důsledky, až vstoupí homosexualita do armády, bude preferována antidiskriminační vojenskou hierarchií k absurditě. Bude rázem konec vojenské cti. Nejenom vojenské cti, ale taky konec bojové slávy.

Chceme‑li,aby stát byl plně právním a skutečně spravedlivým, musí upřednostňovat poslání Církve Svaté s jejím přirozeným mravním řádem nad jinými vyznáními. Jinak degraduje právo a spravedlnost ze společnosti korupcí,jak vidíme na zdejších parlamentních demokratických stranách,neschopných řešit korupci v českém státě, které prorostla do všech oblastí společenského života, zachvátila též studium práv,aby přinesla mafiím "odborníky" s tituly.

Jediné křesťanská straně v parlamentu by si měla uvědomit před volbami, že spoléhat na to, že katolíci nemají jinou možnost než volit lidovce, by se mohla předsednictvu strany vymstít a lidovci by se nedostali přes 5% diskriminační hranici, kterou tolik hájí. Účast ve vládě s liberály, za velké podpory tehdejšího prezidenta Havla,jako se sociálními demokraty, nic dobrého ideovému křesťanskému profilu strany nepřinesla. Po odchodu Kalouskových liberálů do TOP 09 se naskytla jedinečná příležitost pro reprezentaci skutečné křesťanské strany, kdy oslovení "bratře", "sestro" by mělo dostat vnitřní náplň lásky. Co zásadního se za trvání Topolánkova vládního kabinetu podařilo lidovcům prosadit? Nebo se budou dále přidržovat Šrámkova hesla "Musíme být u toho!"? Kníže pán Schwarzenberg je nazval "černoprdelníky". Ani on není na tom dobře s morálkou v politice, stranu zelených zavrhl, už když byl zelenými nominován na post ministra zahraničí, kde šel proti jejich volebnímu programu. Od TOP 09 nečekám obrodu národa jako ji nečekám od těch politiků,jež předem vědomě lžou a podvádějí voliče zákony, které jim to umožňují. Proto nezájem bojovat za právní stát v parlamentu politiky, jež se stali špinavou hadrou. Nadále platí Jana Masaryka zásada: Moc si nepískej,když jsi po krk v hovně!

Kříže stále stojí! Nezměnilo to ani protikatolické běsnění, po říjnu 1918, kdy se kříže pálily, i v Lidicích na dvoře Horákova statku, ani nacistické a po něm bolševické řádění proti křížům. Křesťanství je přežilo. Člověk má žít důstojný život v pokoře a ne v pýše, plnit dané sliby, začínat od sebe k druhému. Budeme mít takové politiky na první scéně Malé Strany? Nebo pouhé slibotechny, které časem zapadnou, že ani pes po nich neštěkne?

MUDr. Jaroslav Lhotka, květen 2010, Jičín

zpět na hlavní stranu                     přehled článků ze Svědomí